Servis

Nissan’ın İstanbul Anadolu Yakası Yetkili bayisi olan Bostancıoğlu Otomotiv, 1997 yıllından bu yana hizmet vermektedir. Servisimiz sizlerle birlikte Türkiye'de ve Dünya da birçok başarılara imza atmıştır. 2000 yılında NISTEC (Nissan Teknisyen Bilgi ve Beceri Yarışması) Türkiye birincisi olan master teknisyenimiz daha sonra Nissan Türkiye'yi Dubai'de yapılan finallerde temsil etmiştir.

Takip eden senelerde de başarılarımız artarak devam etmiştir.

Bostancıoğlu Nissan Servis olarak temel ilkemiz, müşteri memnuniyeti odaklı mükemmel servis hizmeti vermektir. Beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmak; eğitimli, profesyonel ve tecrübeli kadromuzun temel amacıdır.


NISTEC (Nissan Teknisyen Bilgi ve Beceri Yarışması) ödüllü teknisyenlerimiz sizi standart servis hizmetlerinin ötesine taşıyor…


Bostancıoğlu Nissan Yetkili Servisi olarak önceliğimiz müşterimizin memnuniyetidir. Kalite ve profesyonellikten ödün vermeyerek sunduğumuz Nissan Servis hizmetlerini ödüllü teknisyenlerimiz standartların ötesine taşıyoruz.


Teknoloji Bostancıoğlu Nissan Yetkili Servisi’nde!

Önce sizin sonra da aracınızın güvenliğini sağlamak, hızlı ve kolay erişilir bir hizmet vermek temel prensiplerimiz arasındadır. Kusursuz bir “Nissan Yetkili Servisi” hizmeti vermek amacıyla geliştirilen servisimiz, Nissan’ın geliştirdiği tüm teknolojik donanıma sahiptir.
Bostancıoğlu Nissan Yetkili Servisi’ de CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir. Nissan Ödüllü teknisyenler hızla bakımı ve onarımı yapılır.